Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 4.0