Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 5.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 4.5- Black PeanRated ★ 4.0