Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0