Movies
Ratings
200
King and the ClownRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0