Movies
Ratings
51
TwilightRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0