Movies
Ratings
28- WishRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 2.0