Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
All Eyez on MeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5