Series
Ratings
106
My Melody & KuromiRated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Man In EuropeRated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0