Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0