Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5