Movies
Ratings
102
The Way HomeRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0