Titles you rated
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0