Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0