Series
Ratings
56
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0