Series
Ratings
42
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
 
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0