Movies
Ratings
314
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
EverestRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5