Series
Ratings
23
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 1.5