Movies
Ratings
500
JunoRated ★ 1.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0