Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.0
Another ChildRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0