Series
Ratings
155
SignalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0