Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0