Series
Ratings
173
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0