Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 1.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
PKRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0