Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0