Series
Ratings
245
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0