Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5