Movies
Ratings
83
ChaplinRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0