Titles you rated
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 2.0
The Family StoneRated ★ 3.0
It's All About LoveRated ★ 3.0
ShopgirlRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 3.0
Billy MadisonRated ★ 3.0
Jack and JillRated ★ 3.0
SpanglishRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
CrossroadsRated ★ 3.0
Angels in the InfieldRated ★ 4.0