Series
Ratings
63
Gossip GirlRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0