Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5