Titles you rated
- General HospitalRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 2.5- Ad MadnessRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5