Titles you rated
SprigganRated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
GodlessRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- RPG Densetsu HepoiRated ★ 3.0
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.0
- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0