Titles you rated
1917Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0