Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 1.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0