Series
Ratings
37- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5