Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0