Movies
Ratings
143
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0