Movies
Ratings
1366
Blood RainRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.0
Bird BoxRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5