Titles you rated
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5