Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.5- HeroRated ★ 1.0
PhantomRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0