Movies
Ratings
1163
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Okko's InnRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0- The First ShotRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Dead ManRated ★ 3.5