Series
Ratings
71
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tower of GodRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0