Movies
Ratings
863
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0