Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.0