Titles you rated
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.5
Terrifier 3Rated ★ 2.0
FallRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 2.0
When Evil LurksRated ★ 1.5