Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 2.5
The WatchersRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5- TarotRated ★ 0.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The TripRated ★ 2.5