Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0