Movies
Ratings
34
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
TakenRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5