Movies
Ratings
37
I Am LegendRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
TremorsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0