Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
Cold MountainRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
StarbuckRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0